Emil Tahirovič

V Kranju v ospredju pričakovani obrazi
sobota, 12. oktober 2013 ob 18:45
Kranj - Plavalni klub Zvezda iz Kranja je gostil tradicionalni uvod v sezono v 25-metrskih bazenih.

Po dolgem času tudi Tahirovič
petek, 11. oktober 2013 ob 11:00
Plavalci v soboto z nastopom na mitingu Star v Kranju 2013-14. V konkurenci tekmovalcev iz sedmih držav je tudi peščica reprezentantov.

Ekipa
petek, 11. oktober 2013 ob 10:30
Plavalci v soboto z nastopom na mitingu Star v Kranju 2013/14. V konkurenci tekmovalcev iz sedmih držav je tudi peščica reprezentantov. Med drugim...

Če prepisuješ, te v Ameriki takoj izključijo
torek, 20. avgust 2013 ob 00:10
Redki so slovenski športniki, ki si upajo napovedati svetovni rekord in olimpijsko kolajno. Takšen je 25-letni plavalec Damir Dugonjić. Že od konca srednje šole živi v San Franciscu, zato ...

Odlični Dugonjić zakril slovenski plavalni padec
ponedeljek, 5. avgust 2013 ob 08:32
Slovensko plavanje v času samostojne države še nikoli ni bilo tako blizu medalje na svetovnem prvenstvu v 50-metrskih bazenih, kot je bilo tokrat v Barceloni.

Najmanjša, a zaradi Dugonjića ena od najuspešnejših odprav
sobota, 3. avgust 2013 ob 10:55
Barcelona - Slovenska plavalna odprava je bila na svetovnem prvenstvu v Barceloni z dvema plavalcema najmanjša v obdobju samostojne države.

Dugonjić za las ob kolajno: Plaval sem dobro, bil sem zelo blizu
ponedeljek, 29. julij 2013 ob 18:09
Barcelona - Slovenski plavalec Damir Dugonjić je v finalu na 100 metrov prsno na svetovnem prvenstvu v Barceloni zasedel 4. mesto. Le za las je zaostal za bronastim odličjem.